کابینت اشپزخانه هایگلاس ترک

کابینت اشپزخانه هایگلاس ترک بهتره يا هايگلاس ايراني ؟

 

کابینت اشپزخانه هایگلاس ترک
کاتالوگ کابینت اشپزخانه هایگلاس ترک

دوستان زيادي اين سوال رو پرسيدن، ما در پاسخ به اين سوال محدوديت داريم براي اينکه نمي خوايم کسي رو تبليغ يا تخريب کنيم ولي در مجموع در گذشته کيفيت هايگلاس هاي ترک بهتر از ايراني بود ولي امروزه شرکت هاي بسيار خوبي در ايران در حال فعاليت هستند که کيفيت ورق هايگلاس شون با ترک برابري مي کنه و گاها قيمت مناسب تري هم داره. ضمن اينکه مغز ام دي اف هاشون رو هم از مرغوب ترين برندهاي ترکيه وارد مي کنن و در ايران فقط روکش پرس ميشه.

اگر بخواهيم يه راهنمايي کلي براي انتخاب هايگلاس ترک و ايراني بکنيم اينه که : الان شرايط بازار طوري هست که هم جنس هاي ايراني با کيفيت بالا و پايين وجود داره و هم بعضي برندها فقط اسم ترک رو يدک ميکشن و خود کابينت سازها هم بعضي وقت ها براي انتخاب جنس اصل و تقلبي مشکل دارن. پس کابينت ساز خوب پيدا کنيد که ميتونيد بهش اعتماد بکنيد، درگير جنس يا هايگلاس ترک و ايراني نشيد و هر چي گفت بپذيريد. ( مهم :کابينت سازي که مي تونيد بهش اعتماد کنيد )

 

کابینت اشپزخانه هایگلاس ترک

در گذشته کیفیت هایگلاس های ترک بهتر از ایرانی بود ولی امروزه شرکت های بسیار خوبی در ایران در حال فعالیت هستند که کیفیت ورق هایگلاس شون با ترک برابری می کنه و گاها قیمت مناسب تری هم داره. ضمن اینکه مغز ام دی اف هاشون رو هم از مرغوب ترین برندهای ترکیه وارد می کنن و در ایران فقط روکش پرس میشه.

🔸از اونجایی که هردوی های گلاس ترک و ایرانی با کیفیت های مختلفی در بازار موجود هستش، پس کابینت ساز خوب پیدا کنید که می تونید بهش اعتماد بکنید، درگیر جنس یا هایگلاس ترک و ایرانی نشید و هر چی گفت بپذیرید؛ البته فردی که می تونید بهش اعتماد کنید!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *